+420 607 607 678 |
info@finemgroup.cz
Pronájem kanceláře, Č.B. 2 + 1
8 000 Kč
měsíční poplatky: 3 000,- Kč
Pronájem
České Budějovice
Vlastvnictví
Osobní
Užitná plocha
48m²
Konstrukce
Zděná
Sklep
Ne
Energ. třída
C
Garáž
Ne
Podlaží
1.N.P.
Stav objektu
Velmi dobrý
Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme pronájem kancelářských prostor o celkové výměře 48 m2 v přízemí rodinného domu v těsné blízkosti pěší zóny Lannova třída v Českých Budějovicích.
Dispozice : do kancelářských prostor vstupujeme samostatným vstupem přímo ze zádveří domu, kde se nabízí prostor o výměře 24 m2 s okny na jih přímo do ulice. Otevřeným průchodem z této místnosti vstupujeme do dalšího prostoru o výměře cca 15 m2 s orientací okna do dvora soukromého domu. Na tyto prostory navazuje místnost kuchyňky o výměře cca 5 m2, vybavená malou kuchyňskou linkou se dřezem a baterií. V kuchyňce dále plynový kotel k ohřevu vody a topení se samostatným měřením. Vlastní sociální zařízení – 2x samostatné WC ( každé cca 2 m2 ) - muži, ženy, každé s umyvadlem.
Technické parametry : elektřina 230 V, voda, plyn, kanalizace městská, ohřev vody a topení plynový kotel, internet zaveden – pouze přepis na poskytovatele služby, podlaha – dlažba, nové zářivkové osvětlení.
K dispozici od září 2019, pronajímatel požaduje vratnou kauci ve výši 2x nájem.
Pronajímatelem je dovoleno umístění označení firmy nebo reklamního panelu na fasádu domu.
Nájemné 8.000,- Kč + 3.000,- Kč energie ( elektřina, voda, plyn ).
K dlouhodobému pronájmu, doporučujeme pro účetní, finanční poradce, pojišťovací poradce, realitní makléře, školící prostory, kurzy, jazyková učebna, herna pro děti apod.


sdílejte nemovitost
Věra Kalinová
realitní makléř
+420 734 338 245
vera.kalinova@finemgroup.cz
Jihočeský Kraj


Potřebujete pomoci s financováním nemovitosti?

Kontaktujte nás a informujte se o možnostech financování.