+420 607 607 678 |
info@finemgroup.cz
Komerční prostory, Č.Bud.
5 000 Kč
měsíční poplatky: 1 000,- Kč
Pronájem
Suché Vrbné, České Budějovice
Vlastvnictví
Osobní
Užitná plocha
14m²
Konstrukce
Zděná
Sklep
Ne
Energ. třída
C
Garáž
Ne
Podlaží
2. N.P.
Stav objektu
Velmi dobrý
Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme pronájem komerčních prostor v soukromém „domě služeb“ v žádané a klidné lokalitě Suché Vrbné v Českých Budějovicích.
Jedná se o 3 místnosti včetně sociálního zařízení ( WC, umyvadlo, sprchový kout ) v nově zrekonstruovaném domě ve 2.N.P. ( 1. patro ). V suterénu domu k dispozici kuchyňka, místnost s pračkou, prostor pro odpočinek. K domu přiléhá zahrada, orientovaná na jihozápad, kde je možnost využití venkovního sezení. Zázemí celého objektu „služeb“ zajišťuje recepce domu, která se nachází ve zvýšeném přízemí. Provoz recepce v pracovní dny od 9,00 do 17,00 hodin. V celém domě je zákaz kouření.
Místnost č. 1 – prostor o výměře 13,69 m2 se samostatným vstupem ze společné chodby, okno orientováno na jih. Doporučujeme pro služby: účetní, švadlena, manikúra, pedikúra, kosmetika apod. Nájemné 5.000,- Kč/měsíc + zálohy na energie.
Místnost č. 2 a č. 3 – prostor o celkové výměře 23,75 m2, který se skládá ze dvou průchozích místností se samostatným vstupem ze společné chodby. Okna orientována na jih-západ. Vhodné pro služby: účetní, daňové poradenství, kanceláře, kadeřnický salón, masáže, psychologická poradna, rehabilitace, kosmetika apod. Nájemné 7.000,- Kč/měsíc + zálohy na energie.
Pronájem komerčních prostor od 1.7.2019. Nájemní vztah možný i na dobu neurčitou. Vratná kauce pro pronajímatele je vždy ve výši 1x nájem. Využívání internetu je součástí nájmu. Parkování přímo před domem, MHD cca 2 min. chůze.
Rezervace prostor a termíny prohlídek po domluvě v RK.

sdílejte nemovitost
Věra Kalinová
realitní makléř
+420 734 338 245
vera.kalinova@finemgroup.cz
Jihočeský Kraj


Potřebujete pomoci s financováním nemovitosti?

Kontaktujte nás a informujte se o možnostech financování.