+420 607 607 678 |
info@finemgroup.cz
RD 6+1 s restaurací, Č.B.
7 300 000 Kč
měsíční poplatky: 8 000,- Kč
Prodej
Haklovy Dvory, České Budějovice
Vlastvnictví
Osobní
Užitná plocha
180m²
Konstrukce
Zděná
Sklep
Ano
Energ. třída
A
Garáž
Ano
Podlaží
2. N.P.
Stav objektu
Velmi dobrý
Popis nemovitosti

Prodej velkého rodinného domu o dispozici 6+1 se zavedenou restaurací, společenským sálem a garáží v klidné lokalitě Haklovy Dvory u Českých Budějovic.
Nemovitost je vybavena sluneční elektrárnou, která zásobuje energií celý dům i restauraci. Zisk z elektrárny je cca 150 000,- Kč/rok. Dům se nachází přímo na návsi v těsné blízkosti MHD.
Dispozice domu: přízemí – zavedená restaurace se společenským sálem o celkové výměře cca 300 m2, na který navazuje zastřešená venkovní terasa. Kapacita restaurace je cca 150 hostů. Restaurace je zařízena k ohřevu jídel a k výrobě minutek. Technické místnosti: 2x wc + samostatné wc pro personál, sklad potravin, sklep, pivní sklep. Dále se zde nachází samostatná místnost pro technologii celé elektrárny. Ve sklepním prostoru restaurace je vlastní studánka s užitkovou vodou ( 2m3/týden).
1.patro – vstup do obytné zóny po venkovním schodišti odděleném od restaurace, kde se nachází velká bytová jednotka 6+1, v převážné většině vše ve dřevě – masiv smrk. Prostorný byt nabízí podlahovou plochu cca 180 m2, z hlavní chodby jsou samostatné vstupy do velkého obývacího pokoje propojeného s kuchyní a jídelnou, dále do samostatných 4 ložnic a na balkon. K dispozici 2 koupelny, 2x WC, šatna, prádelna, místnost na potraviny. Krytá terasa orientovaná na jižní stranu nemovitosti. K nemovitosti náleží upravená zahrada o celkové výměře 529 m2, která je oddělena zděným plotem, zaručující dostatečné soukromí.
Technické parametry : elektřina 230/400V, voda obecní i vlastní studna, ohřev vody bojler, kanalizace – septik, vytápění – kombinovaný kotel na tuhá paliva s rozvody do celého domu i restaurace, plynová přípojka na domě.
Doporučujeme pro mladou rodinu se zájmem o hostinskou činnost. Na nemovitosti neváznou žádné finanční závazky. Solární elektrárna není součástí kupní ceny.Veškerá občanská vybavenost v Českých Budějovicích s dosahem MHD.
Zajistíme veškerý realitní a právní servis včetně výhodného financování.
Uvedená kupní cena je BEZ daně pro převod nemovitosti kupujícímu.

Věra Kalinová
realitní makléř
+420 734 338 245
vera.kalinova@finemgroup.cz
Jihočeský Kraj


Potřebujete pomoci s financováním nemovitosti?

Kontaktujte nás a informujte se o možnostech financování.