St. pozemek, 1383 m2, Bavorov
Bavorov
Cena: 930 000 Kč
Cena za m²: 708,- Kč
Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 1383m²
Zástavba Obytná
Stav Velmi dobrý
Umístění Klidná část obce
Elektřina: 230V
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Plyn: Plynovod
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice

Popis nemovitosti

Stavební parcela, 1 383 m2, Bavorov, TOP CENA!

Exkluzivně nabízíme k prodeji velký stavební pozemek o "celkové" výměře 1 383 m2 určený dle ÚP k výstavbě rodinného domu ve městě Bavorov, v Jihočeském kraji.
Jedná se o nezasíťovaný (elektřina-rozvodná skříň už je na pozemku) stavební pozemek (výměra 908 m2) na konci města v klidné části obytné zástavby, čtvercového půdorysu s navazujícím pozemkem (výměra 197 m2) vlastní přístupové cesty. Součástí prodeje jsou i těsně přiléhající dva pozemky o celkové výměře 278 m2, které jsou dle ÚP v zastavitelné ploše se způsobem využití - technické plochy (vedlejší stavby-skleník, pergola, přístavek na dřevo apod.) a využití dopravní infrastruktury (příjezdová cesta, parkovací stání).
Elektřina přímo na pozemku, ostatní inženýrské sítě (voda, kanalizace, plyn) v těsné blízkosti pozemku. Omezením tohoto pozemku je umístěná sloupová trafostanice, proto je prodejní cena tak výhodná !! Vzhledem k velikosti stavebního pozemku (908 m2) tím není omezena realizace výstavby rodinného domu. Příjezd k pozemku je po asfaltové komunikaci.
Dle ÚP povolena stavba těchto podmínek – rodinné domy, stavby pro rekreaci, doplňkové objekty jako parkovací stání, garáže, zahradní domky. Stavební čára pro umístění rodinných domů bude min. 5 m od hranice parcel podél uličního prostoru. Zastavitelnost do 25% plochy parcely, tj. až do 227 m2 plochy rodinného domu. Rodinný dům se 2.N.P., sedlová, valbová nebo polo-valbová střecha s orientací hřebene podél komunikace se sklonem střechy v rozmezí 30-40 stupňů.
Jedná se o poslední koncový pozemek s výhledem do volné přírody. K dispozici ihned.
Veškerá občanská vybavenost přímo ve městě Bavorov, cca 9 km do Vodňan, cca 13 km do Netolic.
Doporučujeme pro zájemce, kteří hledají klidné bydlení v dosahu přírody, ale zároveň jsou ve městě.
Pozemek je také vhodný na investici k pronájmu nově vzniklé novostavby rodinného domu.
Zajistíme veškerý realitní a právní servis včetně financování.


Věra Kalinová

Realitní Makléř

Jihočeský Kraj

+420 734 338 245

Společnost Finem Group s.r.o. byla založena v roce 2015. Poskytujeme širokou nabídku služeb s profesionálním a individuálním přístupem ke každému obchodnímu případu.

Nemovitosti makléře Více o makléři

Sdílejte nemovitost:

Karla IV. 93/3, 370 01
České Budějovice