+420 607 607 678 |
info@finemgroup.cz
Stylový Penzion, Nové Hrady
6 900 000 Kč
měsíční poplatky: 10 000,- Kč
Prodej
Vyšné, Nové Hrady
Vlastvnictví
Osobní
Užitná plocha
9954m²
Konstrukce
Zděná
Sklep
Ano
Energ. třída
D
Garáž
Ano
Podlaží
3. N.P.
Stav objektu
Velmi dobrý
Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji kompletně zařízený, stylově vybavený penzion „Fišerovy Chalupy“ s kapacitou 74 lůžek v klidné lokalitě Novohradských hor, 7 km od Nových Hradů a 7 km od Českých Velenic. Turistickou stezkou pouhý 1 km do Rakouska.
Celková výměra pozemku 9 954m2. Celý areál oplocen, v přilehlé oboře možnost chovu lesní zvěře ( jelen, daněk, srna apod. )
Kompletně stavebně dokončeno v roce 2014, kdy byl také zahájen provoz.
Jedná se o dvoupodlažní budovu s podkrovím. Celý komplex penzionu se skládá z hlavní budovy, restaurace, kryté pergoly, stodoly, v přízemí budovy uzamykatelné kryté stání na kola, 2 garáží a 2 samostatných dílen, vhodných k drobné řemeslné výrobě ( např. umělecký kovář, truhlář ). V další přilehlé budově se nachází v přízemí společenská klubovna, v 1. N.P. možnost zřízení dalších 3 apartmánů.
Ubytovací kapacita penzionu: v přízemí – samostatný největší apartmán budovy s 10 lůžky s podlahovým topením, v 1. patře – 8 samostatných čtyřlůžkových pokojů, 1 dvojlůžkový pokoj určený pro invalidy s přizpůsobeným sociálním zařízením, v podkroví – velká samostatná multifunkční místnost s veškerým zařízením ( koupelna, wc, kuchyně ) pro 30 lidí, v druhém křídle podkroví možnost zřízení dalších 4 čtyřlůžkových pokojů ( stavebně v přípravě ).
Restaurace – kompletně vybavené a zařízené prostory restaurace pro 50 hostů s moderně vybavenou profesionální kuchyní se sklady, samostatným sociálním zázemím.
Technické parametry : voda – studna vlastní, ohřev vody el. bojlery, vytápění na tuhá paliva – kotel s novými čerpadly pro rozvody do pokojů, kanalizace – septik ( kořenová čistička v přípravě ), kotelna, prádelna. Vjezd do objektu zajištěn pojezdovou bránou na dálkové ovládání, v celém areálu kamerový systém, internet s wifi.
Pro bezbariérový přístup do penzionu možnost vybudování výtahu vně ( zvenku ) hlavní budovy.
Vzhledem k umístění penzionu v klidu přírody doporučujeme pro zřízení „senior domu“ nebo jako využití pro ozdravné pobyty dětí, výhodná poloha penzionu pro rakouskou klientelu.
Zajistíme veškerý právní a realitní servis včetně výhodného financování.
Penzion připraven k okamžitému provozu, k dispozici ihned.

Věra Kalinová
realitní makléř
+420 734 338 245
vera.kalinova@finemgroup.cz
Jihočeský Kraj


Potřebujete pomoci s financováním nemovitosti?

Kontaktujte nás a informujte se o možnostech financování.