— Služby

Služby Finem Group s.r.o.

Vaše spokojenost je naším cílem. Profesionální a individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Zaměřujeme se na prodej, pronájem i nákup nemovitostí. Provedeme Vás jednotlivými kroky a pomůžeme Vám se všemi náležitostmi obchodu včetně financování. Specializujeme se na celý Jihočeský kraj, Středočeský kraj a Prahu.


Prodej a pronájem nemovitosti

Zajistíme prodej i pronájem Vaší nemovitosti. Poskytujeme veškeré služby spojené s obchodem. Klient vždy dostane přesné informace již od počátku naší spolupráce. Bude pravidelně informován o průběhu a vývoji nabídky. Získá informace o tom, jak se bude pracovat s cenou a jak bude zveřejnění nabídky vypadat.

První kontakt s klientem

Zdarma poskytujeme nezávazné konzultace majitelům nemovitostí před prodejem nebo pronájmem jejich nemovitosti. Zdarma zpracujeme tržní analýzu navrhované prodejní ceny v souladu s představou klientů, se stavem nemovitosti a dle aktuálního trhu realit v dané lokalitě. Pokud není dáno jinak, do finální prodejní ceny jsou započteny veškeré náklady spojené s realizací obchodu včetně provize. Zajistíme veškeré informace o nemovitosti. Společně zpracujeme strategii prodeje.

Prezentace nemovitosti

Pro prezentaci Vaší nemovitosti zajistíme profesionální nafocení. Zajistíme i 3D video prohlídku. Nemovitosti inzerujeme na naší webové stránce, ale i na několika nejvyhledávanějších serverech. Klienta budeme pravidelně informovat o průběhu zájmu o nemovitost. Dostane informace o počtu a úrovni zájmů, počtu návštěv na webové prezentaci, zpětnou vazbu z prohlídek apod.

Administrativa

Provedeme Vás veškerou administrativou spojenou s obchodem. Dle požadavků klientů a potřeb aktuálního případu připravíme rezervační smlouvu, kupní smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí kupní, smlouvu o depozitní úschově atd. Smlouvy jsou vytvářeny v souladu s právními předpisy a jsou konzultovány s advokátní kanceláří, která pro nás zajišťuje veškerou právní bezpečnost při prodeji nemovitosti. Komunikujeme s katastrálním úřadem, zajistíme návrh na vklad včetně úhrady poplatku, následně přepis energií, štítek energetické náročnosti budov atd.

Kontakt s kupujícím

Zájemci vždy komunikují s realitním makléřem. Veškerý kontakt zájemce a majitele nemovitosti se projednává prostřednictvím realitního makléře. Kontakt s kupujícím je vyjednáván vždy v souladu s požadavky prodávajícího. Schůzky jsou dojednávány po společné dohodě a v přítomnosti všech zúčastněných.

Spokojený klient

V zájmu prodávajících je rychlý prodej nemovitosti a maximální zisk. Je potřeba však správně nastavit prodejní cenu tak, aby vzbudila zájem kupujících, který urychlí prodej. V případě, že nemovitost leží na realitním trhu déle, stává se méně atraktivní. V takových případech mnohdy nepomůže ani sleva. Proto se vždy snažíme vyjednat cenu, se kterou budou spokojené obě strany obchodu a pomůžeme tak rychlému prodeji. Naším cílem celého obchodu je spokojený zákazník. Děláme maximum, abychom našeho cíle dostáli. Pouze spokojený zákazník je nejlepší reklama. Pro naplnění očekávání a potřeb klienta jsme otevření všem požadavkům z širokého spektra, ale i zpětné vazbě Vašich dojmů, spokojenosti a referencí.


Koupě nemovitosti

Zprostředkujeme koupi nemovitosti inzerované na našich stránkách. Provedeme Vás jednotlivými kroky nákupu a následně Vám pomůžeme s veškerou administrativou. Zájemce bude pravidelně informován o daném postupu a dalších náležitostech.

Vyhledávání nemovitostí

Na našich stránkách si můžete pohodlně prohlédnout inzerované nemovitosti. Je zde k dispozici jednoduchý formulář, ve kterém snadno zadáte Vaše kritéria vyhledávání. Poté již můžete vybírat z uvedené nabídky. Poskytujeme podrobný popis nemovitosti s požadovanými informacemi v přehledné podobě. Zdarma nabízíme konzultace zájemcům o koupi. Pomůžeme klientům s výběrem nemovitosti šité na míru přímo Vám. Pomůžeme Vám v rozhodování, jaký typ nemovitosti je pro Vás nejvhodnější včetně Vašich možností.

Prohlídka nemovitosti

Kontaktovat realitního makléře je možné v telefonické i elektronické podobě, pomocí pár kliknutí. Následnou prohlídku nemovitosti provádíme v souladu s možnostmi všech zúčastněných stran. Poskytujeme nebo zajistíme požadované informace o nemovitosti a seznámíme Vás s jejím technickým stavem. Vždy zajišťujeme informace o dostupnosti a vybavenosti v okolí. V případě zájmu vyjednáváme rezervaci nemovitosti a zajišťujeme rezervační smlouvu.

Administrativa

Provedeme Vás veškerou administrativou spojenou s koupí nemovitosti. Prvním krokem po Vašem rozhodnutí o koupi je příprava rezervační smlouvy, kde je vybraná nemovitost pro Vás blokována. Následuje příprava a zpracování důležitých dokumentů jako je kupní smlouva, smlouva o smlouvě budoucí kupní, smlouva o depozitní úschově atd. Smlouvy jsou vytvářeny v souladu s právními předpisy a jsou konzultovány s advokátní kanceláří, která pro nás zajišťuje veškerou právní bezpečnost při koupi nemovitosti. Spolupracujeme s katastrálním úřadem, připravíme návrh na vklad včetně úhrady poplatku. Po převodu vlastnického práva pro Vás zajistíme předání nemovitosti současně s přepisem energií, daňovým přiznáním k dani z nabytí nemovitosti, štítkem energetické náročnosti budov atd.

Spokojený klient

V zájmu kupujících je co nejrychlejší nákup nemovitosti. Snažíme se vyjednat cenu, s kterou budou spokojené obě strany obchodu a pomůžeme tak rychlému prodeji. Naším cílem celého obchodu je spokojený zákazník. Děláme maximum, abychom našeho cíle dostáli. Pouze spokojený zákazník je nejlepší reklama. Pro naplnění očekávání a potřeb klienta jsme otevření všem požadavkům z širokého spektra, ale i zpětné vazbě Vašich dojmů, spokojenosti nebo referencí.


Financování nemovitosti

Poskytujeme poradenství v oblasti financování nemovitosti. Nabízíme možnost poskytnutí hypotečního úvěru s nejnižší úrokovou sazbou z ověřených zdrojů. Hypoteční úvěr je zajišťován včetně zástavního práva banky. V rámci financování nemovitosti zajistíme i poskytnutí úvěru na případnou rekonstrukci nového domova. Provedeme Vás všemi kroky financování a vyřídíme za Vás veškerou administrativu.