Luxusní chata LIPNO No1
Horní Planá
Cena: 5 900 000 Kč
Měsíční poplatky: 0,- Kč
Vlastnictví Osobní
Dispozice 3+kk
Plocha užitná 60m²
Plocha pozemku 329m²
Konstrukce Smíšená
Zástavba Rekreační
Poloha domu: Samostatný
Stav Novostavba
Umístění Centrum obce
Energetická třída A
Garáž Ne
Terasa Ano
Balkon Ne
Sklep Ne
Lodžie Ne
Bazén Ne
Bezbarierový Ne
Vybavení Ne
Plocha zastavěná 72m²
Pokoje 1 pokoj

Popis nemovitosti

Novostavba luxusní chaty na krásném místě, na jihovýchodní Šumavě u Lipenské vodní nádrže. Na vrchu Dobré Vody u Horní Plané, rychle rostoucího turistického střediska, ideální pro cyklistiku, nordic walking, v zimním období běh na lyžích,

Dům se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči značky CANDY, krásným výhledem a vstupem na terasu orientovanou na jižní stranu s výhledem na Lipenské jezero. Dále zde dvě oddělené ložnice orientované na severní stranu. Koupelna s WC. Podlahové topení.

Dokončená zděná stavba, izolační YTONG, zateplena a obložena dřevem Thermowood, navržená architektonickým ateliérem. Proces realizace kladl důraz na kvalitu použitých materiálů i provedení. Okna vyrobena na míru, podlahy dřevěné. Veškeré přípojky inženýrských sítí (voda, kanalizace – jímka, elektřina, internet – CETIN) jsou již zkolaudované. Parkování je možné na pozemku.


Okolí je plné přírodních krás i zajímavých turistických cílů.


Užitná plocha 60m2, zastavěná plocha 80m2, pozemek 329 m2.


Nemovitost bude kolaudována jako stavba pro rodinnou rekreaci.

Nemovitost se nachází u Lipenského jezera, ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou či skvělou investiční příležitostí, vzhledem k možnosti odkupu sousední chaty.
Lena Tejčková

Realitní Makléř

Jihočeský kraj, Středočeský kraj a Praha

+420 607 607 678

Společnost Finem Group s.r.o. byla založena v roce 2015. Poskytujeme širokou nabídku služeb s profesionálním a individuálním přístupem ke každému obchodnímu případu.

Nemovitosti makléře Více o makléři

Sdílejte nemovitost:

Karla IV. 93/3, 370 01
České Budějovice