Zahrada 366m2,chatka, Ledenice
Ledenice
Cena: 1 100 000 Kč
Cena za m²: 1 000,- Kč
Stav Prodáno
Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 366m²
Zástavba Rekreační
Stav Dobrý
Umístění Klidná část obce
Elektřina: 230V
Voda: Místní zdroj
Topeni: Lokální tuhá paliva
Komunikace: Zpevnená
Doprava: Silnice, Autobus

Popis nemovitosti

Zahrada 366 m2, chatka, Ledenice
Exkluzivně nabízíme prodej „rohové“ zahrady o výměře 366 m2 v zahradní lokalitě, v klidné části Městyse Ledenice, cca 12 km od Českých Budějovic.
Jedná se o oplocenou zahradu „čtvercového“ půdorysu s vjezdovými vraty z příjezdové komunikace, na které je vlastní spoluvlastnický podíl o velikosti 1/24 vůči ostatním vlastníkům zahrad. Na hranici zahrady je „kaplička“ s vlastním elektroměrem. Orientace jih-západ.
Na zahradě se nachází dřevěná chatka s malou verandou (2,88 m2) o dispozici 1+1 (pokoj + kuchyňka + malý skladový prostor) s obytnou plochou 21 m2. V chatce zavedena elektřina. Pitná voda na pozemku, do chatky není zavedena. V zadní části chatky s vlastním vstupem je dílna a suché WC. Zahrada je udržovaná s ovocnými stromy.
Dle ÚP Městyse Ledenice lze zahradu-pozemek využít i jako "stavební" pro rekreační stavby s prostorovým uspořádáním 1.N.P. + podkroví, možné i 1x podzemní podlaží. Plocha rekreační stavby s parkovacím stáním povolena do 50 m2 zastavěné plochy. Dále je možné realizovat i doplňkové objekty související s rekreací jako pergola, domek na nářadí, přístavek na dřevo do 25 m2 zastavěné plocha a do 5 m výšky.
Doporučujeme pro Vás, kteří máte rádi tento styl relaxace a odpočinku v blízkosti přírody a lesů, ale zároveň v dosahu městyse.
Na nemovitosti neváznou žádná omezení.
V blízkosti lokality zahrad je zastávka BUS.
Veškerá občanská vybavenost v Ledenicích.
Zajistíme veškerý právní a realitní servis včetně financování.


Věra Kalinová

Realitní Makléř

Jihočeský Kraj

+420 734 338 245

Společnost Finem Group s.r.o. byla založena v roce 2015. Poskytujeme širokou nabídku služeb s profesionálním a individuálním přístupem ke každému obchodnímu případu.

Nemovitosti makléře Více o makléři

Sdílejte nemovitost:

Karla IV. 93/3, 370 01
České Budějovice