St. pozemek Zálezly
Zálezly-Čkyně, Okres Prachatice, Jihočeský kraj, Česko
Cena: 2 000 000 Kč
Cena za m²: 1 612,- Kč
Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 1240m²
Zástavba Obytná
Stav Velmi dobrý
Umístění Centrum obce
Doprava: Silnice, Autobus

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1240 m2 v obci Zálezly u Čkyně, nedaleko Vimperka. Pozemek se nachází na krásném a klidném místě.

Pozemek schválený územním plánem pro: umístění objektů pro bydlení v rodinných domech - přízemí + obytné podkroví - zastavěnost pozemku max. 45%

Dále : objekty pro chov hospodářských zvířat pro vlastní potřebu, hospodářské objekty související s správou, údržbou a pěstebnou činností na
zemědělské půdě, zahrady s využitím k hospodářské činnosti, včetně oplocení a umístění hospodářských objektů a doplňkových staveb k rodinnému domu, místní komunikace, odstavná a parkovací stání, pěší cesty, veřejná prostranství a veřejná zeleň s prvky drobné architektury, související dopravní a technickou vybavenost. Viz úplná textová část územního plánu na vyžádání u makléře nemovitosti.

Inženýrské sítě (elektřina, voda - obecní, kanalizace - obecní v koridoru hlavní silnice, plynová přípojka nedaleko parcely.

V obci hospůdka, obchod, dětské hřiště či tenisové kurty. Veškerá občanská vybavenost ve Vimperku.

Pro více informací, úplných dokumentů, či prohlídky nemovitosti kontaktujte makléře.
Uvedená cena bez provize RK.
Zajistíme Vám veškerý právní servis včetně výhodného financování .


Lena Tejčková

Realitní Makléř

Jihočeský kraj, Středočeský kraj a Praha

+420 607 607 678

Společnost Finem Group s.r.o. byla založena v roce 2015. Poskytujeme širokou nabídku služeb s profesionálním a individuálním přístupem ke každému obchodnímu případu.

Nemovitosti makléře Více o makléři

Sdílejte nemovitost:

Karla IV. 93/3, 370 01
České Budějovice