St. pozemek, Bohdalín
Bohdalín, Česko
Cena na dotaz
Cena za m²: 0,- Kč
Vlastnictví Osobní
Plocha pozemku 1586m²
Zástavba Obytná
Stav Velmi dobrý
Umístění Klidná část obce
Doprava: Silnice, Autobus

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1586m2 v obci Bohdalín, nedaleko Kamenice nad Lipou. Pozemek se nachází na krásném a klidném místě.

Pozemek územním plánem schválený - plocha bydlení BV, bydlení venkovské a smíšené.

Mezi plochy bydlení venkovské ( venkovského typu ) patří zejména:
- Bydlení trvalé - území určeno pro bydlení v rodinných domech, činnosti s bydlením související, chovatelské a pěstitelské zázemí pro samozásobení. Vhodné umístění dětských hřišť a drobných hřišť pro neorganizovaný sport.

- Bydlení rekreační (tzv. druhé bydlení) - malebná krajina s rovnoměrným zastoupením lesů a trvalých travních porostů a obdělávané půdy poskytuje předpoklady zejména pro nenáročnou rekreaci spojenou v létě s turistikou a cykloturistikou, sběrem hub, apod. a v zimě skýtá vhodné podmínky především pro běžecké lyžování.

- Dočasné ubytování - řešené území má výhodné podmínky pro cestovní ruch a širší rekreační zázemí obce, zejména s ohledem na neporušené přírodní prostředí a snadnou dostupnost obce. Ubytovací a stravovací kapacity se kromě samostatně vymezených ploch pro hromadnou rekreaci předpokládají také zejména v rámci smíšeného venkovského bydlení. Rozvoj cestovního ruchu ze strany obce podporován.

Regulativy využití území umožňují vysokou variabilitu.

Lokalita velmi významná pro rybáře, nedaleko rybník vhodný pro koupání. Zámek Červená Lhota a další turistické atrakce v okolí.

V obci hospůdka, dětské hřiště, pošta či tenisový kurt. Veškerá občanská vybavenost v Kamenici nad Lipou cca 5 km.

Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti. Zajistíme Vám veškerý právní servis včetně výhodného financování. Provize RK není zahrnuta v ceně.


Lena Tejčková

Realitní Makléř

Jihočeský kraj, Středočeský kraj a Praha

+420 607 607 678

Společnost Finem Group s.r.o. byla založena v roce 2015. Poskytujeme širokou nabídku služeb s profesionálním a individuálním přístupem ke každému obchodnímu případu.

Nemovitosti makléře Více o makléři

Sdílejte nemovitost:

Karla IV. 93/3, 370 01
České Budějovice